Sürgülü Cam Balkon Sistemleri

Sürgülü cam balkon sistemleri evinizde ve işyerinizde mekanımızı yaz kış rahat, ferah ve konforlu bir ortam olarak kullanmamıza olanak sağlar. Sürgülü kullanımı sayesinde çok kolay açılır ve o kolaylıkta kapanmaktadır. Sürme Cam Balkon Sistemleri tek parmağınızla kapıları açıp kapatabilir ve camlar arası fitil sayesinde ses ve ısı izolasyonu da sağlamaktadır.

PVC kökenli cam balkon sistemlerine göre hem görsel olarak hem rahat kullanım açısından tercih edilmektedir. Gerçekleştirilecek ölçüm ve tespitlerin ardından sürgülü cam balkon modelleri arasında tercih ettiğiniz model balkona uygulanır. Balkonunuz daha rahat ve konforlu bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sürgülü Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Renkleri

Cam balkonlarınızın renklerini şeffaf, füme, bronz, yeşil ve mavi renklerde tercih edebilirsiniz. Füme ve Bronz renkleri daha çok güneş alan balkonlarda tercih edilmektir. Diğer renkler ise genellikle Binan rengi dikkate alınarak uygulanabiliyor.

 

Isı Camlı Cam Balkon Sistemleri

Isı cam 21 mm yada 31 mm olarak tercih edilir. Özellikle Kuzeye bakan Cephelerde ve yerden ısıtma sistemi bulunan daire yada kış bahçesi alanlarında uygulanır. Daha Kalın Profil tercih edilir. Pro Gold serisi olarak tavsiye edilir.

Cam Balkon Plise Perde

Cam Balkonlarınızda hem estetik olarak hem de Güneşten korunmak yada daha rahat bir kullanım tercih etmek isteyenler için önerilir. Cam boyu ölçüsünde alınır. Rahatlıkla camınızı açıp kapatabileceğiniz bir uygulamadır. Özel kumaş dokusu sayesinde toz ve kir tutmaz. Hareketli mekanizması sayesinde aşağı ve yukarı doğru açıp, kapamayarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.