8 mm Tem Camlı Sürme Sistemleri – 5 Kanallı Eşikli Sürme Sistemleri

Sürme Cam Balkon Sistemleri sayesinde Balkonlarınızı, kış bahçelerinizi ve restoranlarınızı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Alttan taşımalı ayarlanabilen tekerlekler. 8 mm sürme cam kalınlığı ile ekonomik sistemdir.

Isı Camlı 2’li Sürme Sistemler

Sürme Cam Balkon Sistemleri yalıtım, konfor ve estetik açıdan kullanımda konfor düzeyini arttırmaktadır. 2 kanallı olması sayesinde 1,5 metre panellere ve kendi özel kilit sistemine dayanan taşıyıcı tekerlekleri sayesinde hareketli diğer ürünlerden ayrılıyor. Alt kasa, üst kasa ve ilave yan kasa sayesinde sonsuz kanat eklenebilmektedir.

Sürme Cam Balkon Sistemleri

Sürme Cam Balkon Sistemleri

Isıcamlı 3’lü ve 4’ lü Sürme Sistem

Mevcut kullanılan Sürme Sistemlere alternatif olarak Ofis, Cafe ve kış bahçelerinde rahatlıkla tercih edilebilen bir sistemdir. Camların ısı camlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik aynı zamanda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Contalı Isıtmalı Cam Balkon

Isı cam kullanılan sistemde, yalıtımı ve sızdırmazlığı üst düzeye çıkarmak için cam panellerin birleşiminde özel contalar kullanılmaktadır. Sistemin taşıyıcı profilleri kendinden su tahliye kanalına sahiptir. Böylece kanalda yer alan su içeriden profil dibine alınarak oradan tahliye edilmektedir.

 

İnstagram