Yeşil Cam Balkon Bursa

2018 yılında Bursa Osmangazi’de ticari faaliyetlere başlayan Yeşil Cam Balkon, Bursa ve çevre şehirlerde hizmet vermektedir.

Müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için Bursa Osmangazi Akpınar mahallesinde 750 m² kapalı alan üzerinde bulunan imalat hanemiz ve satış ofisimiz bulunmaktadır.  İmalat hanemizde tüm cam balkon sistemlerinin üretimi yapılmakta olup sektöründe öncü olan firmaların kaliteli ürünleri kullanılmaktadır.

Uzman ekiplerimizle müşterimizin yaşam alanına giderek ücretsiz olarak proje çizimleri yapılmakta olup, en uygun ve şık görünecek Cam Balkon sistemleri müşterimize sunmaktayız.

Yeşil Cam Balkon olarak; Klasik Sürme Sistemleri, R3 Sürme Sistemleri, Giyotin Sürme Sistemleri, Ofis Bölme, Pergola – Kış Bahçesi Otomatik Tam Balkon ve Sineklik gibi bir çok ürünümüz bulunmaktadır. Cam türü olarak Temperli cam kullanılmaktadır.  Temperli cam, bir tür güvenlik camı’dır. Orijinal camın, mukavemetini arttırmak için termal olarak işlenir, bu da çoğu uygulama için sıklıkla ihtiyaç duyulan daha güçlü ve daha güvenli bir cam formunu oluşturur.

Yeşil Cam Balkon olarak tüm balkon sistemlerimizde 2 yıl garanti sunmaktayız.

İş Ortaklarımız

Borusan Holding, Serhan Alüminyum, Real alüminyum, Camex, Yüklü Cam, Öztuğ Otomotiv ve Etka-D Otomotiv