Contalı Isı Camlı Cam Balkon Nedir?

Balkonlar ve eşikli mekan kapatmalar için ısı izolasyonu avantajı sağlayan cam balkon sistemidir. Toplam 28 mm ( 4 +20+4 veya 6+16+6 ) kalınlığında ısı cam kullanılan sistemde; yalıtımı ve sızdırmazlığı üst düzeye çıkarmak için Cam panellerin birleşiminde özel contalar kullanılmaktadır. Sessiz hareket için tasarlanmış tekerler ile kolay açılıp kapanan cam balkon sistemidir. Contalı Isı Camlı Cam Balkon 

Sistemin taşıyıcı profilleri kendinden su tahliye kanalına sahiptir. Böylece kanalda yer alan su, içeriden oradan tahliye edilmektedir.

Contalı Isı Camlı Cam Balkon

Üstten Askılı Sistem Cam Balkon

Üstten Asmalı “Akordiyon Sistem” olarak bilinen cam balkon sistemidir. Genellikle; Otel, Ofis, Villa, Mağaza, Alışveriş Merkezleri, Kafe ve fast-food iç dış alanları için kullanılmaktadır. Özellikle iç mekanlar ve mağaza girişleri için tasarlanmış bu sistem iç mekanlarınıza ve mağazanıza zarif bir görünüm kazandırıp daha çekici bir hale getiriyor. Üsttü Askılı Cam Balkon Sistemleri üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Üstten Askılı Sistemler mimari yapıda işlevsel ve estetiktir. İstenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Rüzgar, yağmur, toz ve olumsuz hava koşullarının etkilerinden %85 oranında koruma sağlar.

Contalı Isıcamlı Cam Balkon Özellikleri

  • Kanatlar arasında bulunan menteşelerden dolayı tüm kanatlar birlikte kolayca hareket etmektedir.
  • Kullanılan güçlü tekerler sayesinde 95 kg a kadar kanat taşıyabilme kapasitesi bulunmaktadır.
  • Tüm aksesuarlar paslanmaz malzemeden oluşmaktadır.
  • Her kanatta iki teker bulunan sistem, katlandığında sağda veya solda toplanmaktadır.
  • Tüm Aksesuarlar paslanmaz.
  • Sağda Ve Sol tarafta bulunan toplama alanı..
  • Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır. Kasa birleşmeleri istenilen açıda kesilebilir.